تور سریلانکا
  • ثبت نام

سریلانکا کشور حاصلخیزی می باشد.

سریلانکا کشور زیبایی است.

سریلانکا بسیار زیباست.

پکیج سریلانکا به صورت زیر می باشد.

برنامه: 2 شب کلمبو ، 2 شب کندی و 3 شب بنتوتا
مدت زمان اقامت: 7 شب و 8 روز
تاریخ: جمعه هر هفته از 13 ژانویه
روز 1: ترنسفر هنگام ورود به فرودگاه توسط نماینده سفرهای اتیکن اسپنس از فرودگاه به کلمبو. پذیرش در هتل *CINNAMON LAKE SIDE COLOMBO 5 
اقامت در *CINNAMON LAKE SIDE COLOMBO 5 (اتاق و صبحانه)
روز 2: صبحانه
گشت شهری کلمبو.
گشت شهری کلمبو مانند بسیاری از شهرها در کشورهای در حال توسعه به سرعت در حال تغییر چهره خود می باشد. تقریبا یک شبه، ساختمان های قدیمی جای خود را به آسمان خراش ها داده اند. برخی از بنادر هنوز جذابیت قدیم خود را حفظ کرده اند. به عنوان مثال، برج ساعت 100 ساله و چندین ساختمان های مستعمراتی بریتانیا ساخته شده. جاهای دیگر مورد علاقه بازار PETTAH است که در آن می توانید خرید کنید، معبد بودایی و هندو، مناطق مسکونی که شما می توانید در آن خانه های با شکوه مرفهین و سالن کنفرانس بین المللی یادبود بندارانایکه (BMICH)، یک هدیه جمهوری خلق چین به سریلانکا، را پیدا کنید.
روز 3: صبحانه
حرکت به سمت کندی از طریق PINNAWLA
به محض ورود شما 25 هکتار زمین نارگیل می بینید، اگر بچه فیل ها را در حال تغذیه و یا آزادانه در حال حرکت در اطراف دیدید تعجب نکنید آنها مطلقا هیچ آسیبی به کسی نمیرسانند.
حرکت به سمت کندی.
پذیرش در هتل *GRAND KANDYAN 5
اقامت در *GRAND KANDYAN 5 (اتاق و صبحانه و شام)
روز 4: صبحانه
گشت شهری کندی
آخرین حکومت توسط پادشاه SRI WICKRAMA RAJASINGHE، قبل از اینکه در سال 1815 تحت سلطه بریتانیا درآید، - میراث جهانی یونسکو و آخرین پایتخت سلطنتی پادشاهان سریلانکا - صنایع مجموعه ای از فرهنگ، تاریخچه و میراث فرهنگی در ذهن بازدید کنندگان در سراسر جهان است. میراث کندی باستانی حک شده در اطراف تاج جواهر آن، معبد اثر دندان مقدس بودا حک شده را می توان دید. قدم زدن در سراسر این شهر در کنار دریاچه کوچک در میان تپه های مه آلود از ویژگی های مرکز شهر کندی است؛ همراه با: علامت های تجاری جهانی، بازار، در مرکز صنایع دستی و هنر، و همچنین موزه سنگ های گرانبها و قیمتی. هنگام قدم زدن در بازار کندی رنگ های میوه ها و سبزیجات تازه به چشم می خورد. شب خود را با موسیقی سنتی و ضربت زنی امپلی فاید توسط یک جلوه فرهنگی در حال افزایش فرهنگ غنی و پر جنب و جوش شگفتی آسیا، سریلانکا عالی کنید.
روز 5: صبحانه
حرکت از کندی به AHUNGALLA.
پذیرش در هتل RIU AHUNGALLA.
اقامت در هتل *RIU AHUNGALLA 5 (اتاق همراه با تمام وعده های غذایی)
روز 6: صبحانه در هتل RIU AHUNGALLA.
حرکت به KOSGODA برای بازدید محل تخم گذاری لاک پشت ها و سپس یک سفر با قایق در رودخانه بنتوتا.
روز 7: صبحانه در هتل RIU AHUNGALLA.
تمام روز اوقات فراغت در ساحل
روز 8: صبحانه
ترنسفر از کلمبو به فرودگاه برای خروج

سریلانکا به دلیل کشت بسیاری از انواع برنج، ادویه جات، سبزیجات و میوه جات غذاهای متنوعی دارد. برنج به عنوان یک جزء اصلی با مجموعه ای از ادویه های کاری رنگارنگ (بادمجان، سیب زمینی، موز سبز، مرغ، ماهی) مصرف می شود. غذاهای سریلانکا معمولا مشابه غذاهای جنوب آسیا می باشد. این غذاها بیشتر شامل پودر کاری، فلفل تند، نارگیل و لیمو ترش می باشند. سریلانکایی ها غذاهای خود را طعم دار می پزند و ادویه ها در تهیه غذا کاربرد فراوانی دارند. تندی فراوان هنگام خوردن غذاهایشان به وضوح حس می شود.

سریلانکا غذاهای خوشمزه ای دارد.

خرید در سریلانکا می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. فروشندگان صنایع دستی در سواحل به چشم می خورند. سریلانکا یک صادر کننده عمده پوشاک است، یک مرکز خرید لوکس در کلمبو وجود دارد. فروشگاه صنایع دستی و با طرح های سنتی مانند ماکارا (یک حیوان افسانه ای، شیر، قو، فیل و نیلوفر آبی) و ظروف نقره (جعبه، سینی، فانوس، گلدان) و جواهرات، ملیله دوزی، چای که سوغاتی بسیار عالی هستند وجود دارند.


سریلانکا مراکز خرید متفاوتی دارد.

با بیش از 1،600 km منطقه ساحلی سریلانکا یک مکان ایده آل برای گشت و گذار، اسکی روی آب، موج سواری، قایقرانی، غواصی است. ورزش های آبی در منطقه نگومبو در سواحل غرب، وادوا، کالوتارا و بروولا در ساحل جنوب غربی، و بنتوتا، هیکاودا، گاله، آناواتونا، تانگاله، کوگالا و هامبانتوتا در سواحل جنوبی و جنوب شرقی واقع شده اند. ارائه دهنده ورزش های آبی با کلیه تجهیزات و مربیان واجد شرایط می باشند.

سریلانکا دارای سوال زیبایی است.

دسترسی سریع

  • تور ها و پکیج ها
  • مقالات
  • مکان های دیدنی
  • تماس با ما
  • درباره ما

مقالات سایت

درباره مجموعه

تور ترکیه | تور استانبول | تور آنتالیا

این مجموعه به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان در حوزه تورترکیه می باشد. سعی ما ارائه بهترین کیفیت در سفر های مسافرتی شما به کشور ترکیه می باشد. برای اطلاعات بیشتر از پکیج های مسافرتی تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

S5 Box

Login

Register